RAPdiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RAPdiye

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sahtiyan - Sözde Özne

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Sahtiyan - Sözde Özne Empty
MesajKonu: Sahtiyan - Sözde Özne   Sahtiyan - Sözde Özne Icon_minitimePtsi Şub. 01, 2010 12:59 pm

Sozde, ozde, yalanci gozde, yekte, dude gunahini kozle, once gozle dusmani belle, elle bu kelleni sen. Zihni mihni bosalt kini. Dini nerde benim rapin dini (iniminimanimov) geldim hov, iste yov. Kasmet rahmet gelecek kismet bosgec vazgec degmez zahmet kus bakisi oder niyet, onemli olan niyet yo. Ayni dertler, farkli fertler, ruhlar sertler, ... ... dusunmesen gunahlara bir son versen, boyle kocum yersen, goz kapaklarini delsen, vurgun yedin kiyiya cik sen ya da sus sen *** veren sen. ... Sahtiyan topuklara tommistan ruhuna format atsan, seni ele veren DNAn mira dolu kanli basma fistan. Mesup olsan tas zaht , guvenlik, gulluk, gulistan, gufran eyleminden sorumlu megoloman ... muslugu ****na fan. Ahtapotlar kollarini sarmis etrafimiza, bozuk duzen sistemi kurulu ben hesabina layik kayirma lakin cok zakini makul duruma, rap mukatini gozler onune koydum, mali oligarsi oydum, Sahtiyan da abstrakt ... jop soktum, boyle rap olmaz diyen cok toy yordum. Alametif harikalarla beyin hucresi oldurme amacinla, piyasadan silinmissin, dilinmissin o anda mikrofon uzerinde olmek. Velisi olmayan hayat okulunda idda etmek paranoyasinda sakli, uretmeden otmek cok cafcafli, avina gore dis degil de disine gore av secen avci. ... Sahtiyan topuklara tommistan ruhuna format atsan, seni ele veren DNAn mira dolu kanli basma fistan. Mesup olsan ... , guvenlik, gulluk, gulistan, gufran eyleminden sorumlu megoloman ... muslugu kicina fan. SGT44 korsun endam gorsun vatan bolsun tiknaz mermi olsun, gecmez burda forsun, amatorsun cok bak tersin donsun korlere gozler esseklerden sokulsun pramature bebekler gerceklerden urksun. ... elin, kazma kurek dolduysa belin ormana gidelim. Heryerde sis, kar arti yogun yagis var, suzgecten gecen rapci hasir nesir olursa gozler ferfecin acilir, Sahtiyan sacilir sinaf video gordunmu kacilir. ... masal vaadeder, dusman basina tac eder kuvvetmira vezir, Sahtiyan rape esir, İstanbul kavim azab-i papa denktir. ... Sahtiyan topuklara tommistan ruhuna format atsan, seni ele veren DNAn mira dolu kanli basma fistan. Mesup olsan ... , guvenlik, gulluk, gulistan, gufran eyleminden sorumlu megoloman ... muslugu ****na fan.
http://rapdiye.hareketforum.com

Sahtiyan - Sözde Özne
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sahtiyan - Tatar Boy
» Sahtiyan - Piston
» Sahtiyan - Say Bak (feat. Ceza)
» Sahtiyan - Çıkar Bu Solo
» Sahtiyan - Komada Martı (feat. Kolera)