RAPdiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RAPdiye

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

DJ-AKMAN DÖNME BANA

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

DJ-AKMAN DÖNME BANA Empty
MesajKonu: DJ-AKMAN DÖNME BANA   DJ-AKMAN DÖNME BANA Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 3:57 pm

Dj akman & Ms serkan & CRazy ossie Dinle!!
Sana sesleniyorum Bana bir daha dönmeni istemiyorum. Senin kitabını ben çoktan kapattım. En büyük hatayı seni sevmekle yapmışım. İyiki kalbime değil kitaba yazmışım. Senin gideceğini ben çoktan anlamıştım. Gerçek seven insan yapar mı bunu? Söylesene bana karşı olan hislerini açıklamazmı. Arayıp hal hatır sormazmı? İnsan sevdiğine sevdiğini hatırlatmazmı? Bana karşı sen yapmadın bunları. Ne zaman gelipte bana sarıldın? Sewiyorum diyerek bağrıma yaslandın? Hiçbir zaman Yoksa benmi hatırlamadım Hatırlayamam çünkü sen benim yanımda hiç olmadın her arayışımda gelemiyorum diyerek beni kandırdın Ama seni sokaklarda görünce gerçekleri anladım Sen bana karşı layık biri olamadın Sensiz hayatın ne kadar zor olduğunu bilirmisin Bilseydin yanımdan gitmezdin Akan gözyaşlarımı sana haram ettim Kimseye vermediğim mutşlulukları hep sana verdim Zor günümde bile senin yanına geldim Senden ufacık bir sevgi istedim Çok istediysem söyle bileyim Duydumki bana dönmek istiyormuşsun Dönemem sana artık seni sewemiyorum Hataları sen bana taa baştan yapmıştın o Zaman aklın nerelerde kalmıştı ama ben Senin yolunu kapatmamıştım bana Döneceğini çok iyi anlamıştım Bu hayatta benim kadar seweni bulamazdın Ama sana karşı olan sevgimi ben çoktan kapattım Senin yerine kimseyi koyamadım Senin kadar şerefsiz ben olamadım Sana tek sözüm allahından bulasın Sakın seni sewiyorum deme Lanet olsun senin giblerine Seni sewmek mi bana uzak olan bir kelime Bundan sonra koydum seni kapının önüne dönmemek üzere Sakın bir daha görüneyim deme Lanet olsun senin gbilerine seni sewmek mi bana uzak olan bir kelime bundan sonra koydum seni kapının önüne dönememek üzere sakın birdaha görüneyim deme benim gözüme benim gözüm benim benim gözüme
http://rapdiye.hareketforum.com

DJ-AKMAN DÖNME BANA
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DJ AKMAN-BEDDUA
» SAGOPA KAJMER-BANA MÜSADE BEYLER