RAPdiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RAPdiye

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Rapizm Çağla Biyografisi

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Rapizm Çağla Biyografisi Empty
MesajKonu: Rapizm Çağla Biyografisi   Rapizm Çağla Biyografisi Icon_minitimePerş. Şub. 18, 2010 2:28 pm

Rapizm Çağla Biyografisi Rapizm11

Rapizm Çağla İzmir'de Başı Çeken Kız Mc'lerdensin Sır, Eral Vs. Sadece Bir Kaçı Fakat Rapizm Çağla Hepsinden Çok Adını Duyurmuş Bir İsim Bu Aşamaya Nasıl Geldin ?
İzmir Rap Açısından Aktif Bir Ortam.Sağolsunlar Destek Oldular Partilerine Çağırdılar Böylelikle Tecrübe Kazandım.Ortamım Genisti.Zaten Önce Meon Grubuyla Başladım Rap Yapmaya 3 Kayıttan Sonra Solo Devam Etmeye Karar Verdim.Sağolsunlar Ailemde Bana Hep Destek.Eve Sistem Kurdum Kayıtlarımı Kendim Yapıyorum..Boylelikle Gelistım ve Sesimi Duyurabildim.

Rap'e Başladığın 2003 Yılından Bu Yana 2 Tane Albüm Çıkardın ve Bir Çok Track'i Net'e Sundun İçlerinde Bu Benim Tarzımın Dışında Dediğin Bir Parça Oldumu Hiç Veya İçine Sinmeyen Bir Kayıt ?
O Parçalar İstediğim Kalitede Değildi Zaten Ama Genelde Eski Kayıtları Verdim Nete.O Parçalarıda Nete Vermem İyi Oldu Bence Çünkü Aradaki Gelişimi Farkedebileceksiniz Diye Düşünüyorum.

" Tanımazdan Gel " Senin İlk Albümündü O Albüm Senin İçin Neleri İfade Ediyor.Bir Bakıma Herşeyim Benim " Tanımazdan Gel " Diyebilirmiyiz ?
Ben Bir Süre Yaptığım Parçaları Hiç Nete Vermedim.Artık Bir Yerden Başlamam Gerektiğini Düşündüm ve Bazı Şarkıları Toparlayıp O Albümü Netr17;e Verdim.O Sadece Başlangıçtı.İddialı Bir Albüm Değildi Yani Çok.

" Tanımazdan Gel " Albümünden Sonra " Dengesiz Besteler "'i Çıkardın Ve Şimdi " Dengesiz Besteler 2 "'Yi Umarız Çıkaracaksın Albümde Sana Kimler Eşlik Edecek ?
Yener, Yunus Emre, Sansar, Rapozof, Frekans, Mel, İhtilal, Cashflow, Emir, U.l.a.ş. vs vs.Zaten Featr17;lerle Dolu Bir Albüm Olacak
http://rapdiye.hareketforum.com

Rapizm Çağla Biyografisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SuLtana Biyografisi