RAPdiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RAPdiye

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

medusa röportaj

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

medusa röportaj Empty
MesajKonu: medusa röportaj   medusa röportaj Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 6:54 pm

1-) Ne zamandan beri rap ile ilgileniyorsunuz, neden rap ?

ben şöle diim.yaklaşık 4 senedr fln yazıodum ilgileniodum fln.ama ciddi anlamda bu sene başladım.

2-) Sizi çekemeyenler var mı , onlara birşey demek ister misiniz?

çekemeyenler olup olmadığını hiç bilmiyorum.arkamdan konuşuolarmı onuda.ama tabiki rapimi beenmeyenlerde olabilr. sadce hoşgörü.

3-) İlk kayıdınızı nerde yaptınız ?

ilk kaydımı bursa dan samuray'ın home stüdyosunda aldım

4-) Sizce en iyi ve kötü; grup, mc, albüm, şarkı hangisi ?

ben bunların ayrımını yapamam yaa herkes kendi tazrında başarılı bnce ii rap yapıosa zaten biş diemem ona.

5-) Amatör rapçiler hakkında ne düşünüyorsunuz ?

yeni yeni mc ler çıkması çok ii rap adına.ama bide şöle bi durum war günümüzde herkes birbirini ezme çabasında.çok saçma bişi neden verilen emeğe saygı yok anlamıyorum.öz. forumlarda çok karşılaşıyorum.bi track werildiğinde tmm onu beenmeyebilrsin ama.o mc ye çokk ağır şeyler sölenebilo.buda çok üzücü tabi.bnların olması üzüo beni.ama dediğim gibi yeni mcler çıkması çook ii

6-) Ceza ve Sagopa Kajmer hakkında neler düşünyorsunuz ?

ikiside kendi stilinde çok başarılılar.son günlerde çıkan ceza cılar sagocular fln da warbirbirleinin ismini duymak istemeynler fln.ben iksiinide beeniyorum açıkçası.öz.diss savaşının sona ermesinede çok sevindim.ikside rapi yapan büük isimler.kısaca ikside süper

7-) Ceza mı Sagopa Kajmer mi dinlemek?

walla az önce dediğim gibi bi ayrım yapamam.hangisini daha çok dnlerim.şölee:mesela moralim bosuk olur birass farklılıkisterim(bu aralr fasla dnlemiyorum zaten o zman sagonun bi kaç parçasını dnlerim arada tbi under isimlerinde güsel parçalrı war.ama moral iidr cezayıda dnlerimayrım yok bnde yaa öle:S

8-) çıkardığınız dişi telike nin amacı nedir?

kızlara destek!son gnlerde öz.karşı cinsin forumlarda aleyhimize boy göstermesi birass sıktı canımızı ona ithafen

9-) Dinleyicilerinize bişey demek ister misiniz ?

beenen beenmeyen herkese keyifli günler.raple kalınn
http://rapdiye.hareketforum.com

medusa röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» c-it röportaj
» roka röportaj
» Medusa - Git
» Medusa - Sus Kız
» Medusa - Vah Vah