RAPdiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RAPdiye

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

PİT10-ORTAM KIZI

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

PİT10-ORTAM KIZI Empty
MesajKonu: PİT10-ORTAM KIZI   PİT10-ORTAM KIZI Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 4:03 pm

Hadi peper moon da yemek yiyelim)
(bana ferrari alsana berkcan alirim yavrum onuda alirim ya ama bide ya berkcan)
Lazim olur bazen eski asklar hepimize yada agizı doldur ah sen hepsi aglar evimizde baska türlü vakit geçmez napicaksin kanka burda cool takilma amaciyla kasti bazi mallar göz kamastiran yasamlar örnek teskil etti sizde hayat maratonunda düsen ödlek geçti gitti dinle arada derede dersin aski buldum eyvallah bir iki hafta geçti noldu o kiz seytanla söyle bir baktim çok çirkin üstü gucci dar body ayakkabilari prada (okey) pantalonsa armani altina girmek için bakar altindaki arabaya arti 2 hatunda tav olur o zaman arabaya paralar artik suyunu çekti askin simdi karabasan rüyalarinda hatirladigin boyali surati sana kalan önceden tahsil edilmemis veresiye gibi tepkiler sen köpek gibi seversin o seni belediye gibi zehirler yanima gel (hadi ortam kizi) bu parçada (benle oynarmisin) asik oldum (bence çok tatlisin) çok komikmis (farkli yollarimiz) kizlar burada mekanlarda orospuluk haklamakta erkeklerle takilip atilip birinin altina yatmakta sevsen onlari nafile koçum onlar seni takmamakta akmamakta paralar bizden onlar bizi bakmamakta kasarliktir isleri güçleri takmaz onlar sizleri bizleri hisleri yoktur varsin olsun penistedir onlarin isleri ciksleri sikleme ekleme dinleme belleme onarli sil kafandan senden istedikleri bisey yoktur ferarinden parandan yalan üzerine kurduklari dünyalarinda yasarlar onlar marka olmayan her türlü seyden tipis tipis kaçarlar bütün lüks arabadaki tiplerin altlarina yatarlar orgazm sigaralarini içip tabanlari yaglarlar yanima gel (hadi ortam kizi) bu parçada(benle oynarmisin) asik oldum (bence çok tatlisin) çok komikmis(farkli yollarimiz) (berkcan artik beni sevmiyomusun? Seviyorum yavrum bunu nerden çikariyosun Ama bugün ferrarinle almaya gelmedin beni Oldu bir dahakinde sana 2 tane ferrari alirim Ama o zaman bi daha ferrarinle gelmezsen vermem sana Tamam yavrum tamam Allah Allah Bundan sora ferrarinle gel tamam mi? tipler standart (hepsi ayni) Sahte tavirlar (beni baydi) Onlar vermez(ama gösterir) Azicik paraya (sana göt verir) yanima gel (hadi ortam kizi) bu parçada (benle oynarmisin) asik oldum (bence çok tatlisin) çok komikmis (farkli yollarimiz)
http://rapdiye.hareketforum.com

PİT10-ORTAM KIZI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PİT10-SES ÇIKARMA
» Bilmem feat Pit10
» Sansar - 21 Gram (feat. Pit10)
» Sansar - Herkes (feat. Pit10, Deniz &CB)
» Sansar - Şimdilerde Hayal (feat. Pit10)